Новый каталог кондиционеров Tosot 2023
Телефоны

Готовий для завантаження новий каталог кондиціонерів ТОСОТ на 2023 рік.

Цей каталог представляє собою справжній довідник для тех, хто ищет якісне кондиціонування повітря для свого будинку або бізнесу. Він містить детальний опис усіх наших продуктів, включаючи сучасні та надійні кондиціонери, які забезпечують комфортний клімат у будь-яких умовах. 

Чим відрізняється інверторний кондиціонер від неінверторного?

Інверторний кондиціонер та звичайний кондиціонер «on/off» - це два різних типи кондиціонерів, що відрізняються як за принципом роботи, так і за способом керування. У цій статті ми розглянемо основні відмінності між ними, а також переваги та недоліки кожного з типів.

Кондиціонери TOSOT

Expert API
Спліт система кондиціонування повітря серії EXPERT EU, використовує надійний ON/OFF компресор, що працює з більш енергоефективним та екологічно безпечним фреоном R410, що забеспечує більш ефективну роботу та економію електроенергії. Вона є надійною, легкою в управлінні та економічною, як система останнього покоління серії EXPERT EU.

Показать товары

Integra
Спліт-система серії INTEGRA працює на екологічно безпечному та енергоефективному фреоні R410, що забезпечує не тільки ефективну роботу і економію електроенергії. Ця система останнього покоління відзначається надійністю, легкістю в управлінні та економічністю.

Показать товары

Expert Inverter
Спліт-система EXPERT INVERTER оснащена інверторним компресором з технологією G10, який працює на сучасному екологічно безпечному та більш енергоефективному фреоні R32, забезпечуючи ефективну роботу та економію електроенергії. Надійність, легкість управління, економічність.

Показать товары

Orbis Inverter
Базовий інверторний кондіціонер на енергоефективному фреоні R32. Подвійна самоочистка, WIFI

Показать товары

North Inverter Plus
Побутовий тепловий насос (робота до -20°С). Оптимальне співвідношення ціна-якість. Інверторний компресор з технологією G10, аеродинамічна конструкція лопат вентиляторів та рельєфна поверхня теплообмінника забезпечують максимальну продуктивність за мінімальних енерговитрат. Позитивний досвід цілорічної експлуатації в Україні понад 5 років. Рекомендований для спалень та дитячих. Топова енергозберігаюча комплектація.

Показать товары

Hansol Winter Inverter
Побутовий тепловий насос серії HANSOL PLUS R32 – це нове покоління моделі HANSOL PRO, що добре зарекомендувала себе, – тепер із сучасним енергоефективним еко-фреоном R32. Топова енергозберігаюча комплектація. Обігрів до -25°С.

Показать товары

Lyra Winter Inverter
Побутовий тепловий насос на фреоні R32. Робота на тепло до -25°С. Дизайнерський внутрішній блок. Аеродинамічна конструкція лопестей вентиляторів внутрішнього та зобнішнього блоків та рельєфна поверхня теплообмінника забезпечують максимальну продуктивність при мінімальніх енергозатратах.

Показать товары

Lyra Two Stage
Побутовий тепловий насос класу Deluxe в ексклюзивному диизайнерському виконанні. Ефективно працює на обігрів при температурі навколишнього повітря до -30°С, що дозволяє суттєво економити за опаленні змимою та в міжсезоння. Обладнаний новітнім двохступінчатим інверторним компресором з технологією G10, завдяки якому  коефіцієнт енергоефективності збільшився на 40% при охолодженні і на 35% — при обігріві.

Показать товары